Wysoka jakość naszych usług

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie elewacji z płytek klinkierowych oraz ręcznie formowanych. Dobre wykonawstwo to fundament naszego działania. Czym jest dobre wykonawstwo? To dobór właściwych materiałów, technologii, narzędzi a także doświadczony zespół fachowców realizujący projekt – ten kluczowy element decyduje o sukcesie lub porażce inwestycji budowlanej.

Na rynku budowlanym działamy od wielu lat, dlatego doskonale znamy specyfikę rynku oraz rozumiemy potrzeby klientów. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie. Na każdym etapie projektu klienci mogą liczyć na naszą specjalistyczną wiedzę i doradztwo. Zanim przystąpimy do prac na placu budowy wspieramy naszą wiedzą klientów przy doborze materiałów oraz optymalnej technologii.

Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami materiałów budowlanych. Dzięki temu, naszym klientom proponujemy niezwykle trwałe i estetyczne produkty, które posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Do każdego zlecenia przygotowujemy indywidualną wycenę oraz wyliczenia dotyczące zastosowania cegieł lub płytek, którymi klienci są zainteresowani. To znacznie ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

Jesteśmy specjalistami. Nasze wykwalifikowane ekipy wykonawcze doskonale znają wszystkie dostępne technologie. Prowadzone przez nas prace są zgodne z zasadami sztuki budowlanej oraz wytycznymi architekta. Najczęściej stosowane przez nas technologie to: w przypadku płytek klinkierowych – montaż płytek na termoizolacji natomiast w przypadku cegły – murowanie w technologii ściany trójwarstwowej, gdzie ściana elewacyjna mocowana jest do muru za pomocą kotew.

Dobre wykonawstwo zapewnia, że przez długie lata elewacje znakomicie się prezentują i są bezproblemowo użytkowane. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprawdzonym godnym zaufania wykonawcą elewacji klinkierowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.